Hiltoni kasiino hotell

Paljudest maailma erinevatest suurlinnadest leiab sageli ühe või mitu kasiino hotelli. Nimi ütleb juba kõik. Tegemist on muidugi kasiinost ja hotellist koosneva kompleksi. Tegemist on meelelahutusele suunatud äärmiselt nutika äriideega. Ühte hoonesse mahutatakse ära kõik vajalik, mida üks inimene enda lõbustamiseks või puhkamiseks vajab. Seal saab ööbida, süüa, teha kasiinos mõned mängud ja nautida spaateenuseid. Tegemist ei ole otse loomulikult täieliku nimekirjaga, sest pakutavate teenuste hulka piirab vaid kompleksi omaniku kujutlusvõime. Kuid kuidas on lood kasiino hotellidega Eestis? Ka Eestis on kasiino hotellid olemas. Kaks tükki lausa ning mõlemad neist asuvad Tallinnas. Ühes oma varasemas posituses sai räägitud Hotell Olümpia kasiino hotellist ning seekord võtame siis ette teise ning ühtlasi kõige uuema kasiino hotelli – Hilton Tallin Park hotell.

Hiltoni hotell asub Tallinna kesklinnas ning sealt avaneb imeilus vaade Tallinna vanalinnale ja sadamale. Hotelli arhitektiks on Meelis Press ning sisedisaini lahenduste eest vastutas Vertti Kivi. Hotellis on kenad koosolekuteks mõeldud ruumid, balliruum, ööpäevaringselt avatud ärikeskus ning peen puhketuba. Hotellis on lisaks veel ööpäevaringselt avatud spordikeskus, spaa, sisebassein, terrass ja grillimisala. Otse loomulikult on seal ka mõned söömiskohad – kaks ühes kohvik ja baar ning steakhouse, kus pakutakse maitsvat liha.

Spaakeskuses on neli erinevat kehahooldustuba. Pakutakse nii näo- kui ka kehahooldust ning massaaži. Saunasõprade jaoks on olemas nii Soome saun kui ka aurusaun. Huvilised saavad ära proovida ka mudaravi, milleks kasutatakse ainult põhjamaadest pärit turbamuda. Spordisaali saab minna millal iganes süda lustib. Tulgu tahtmine peale kasvõi öösel. Okei, öösel on teenuste arv muidugi mõnevõrra piiratud. Spordisaalis pakutakse technogym karditreeningut ning olemas on jõusaal. Soovi korral saab kasutada sisebasseini või veekeerist. Peale kosutavat treeningut saab minna puhkamiseks mõeldud ruumi, kus pakutakse tervislikke jooke. Samuti on olemas väliterrass, kust saab ilusat ilma nautida.

Kasiino on avatud nii argipäeviti kui ka nädalavahetusel ööpäevaringselt. Hotell sisaldab kokteilibaari, kus saab lasta auhinnatud baaridaamidel endale jooke valmistada. Kes soovivad midagi süüa saada, saavad minna näiteks sushibaari.

Külastajad saavad nautida igal neljapäeval, reedel ja laupäeval tasuta meelelahutusprogrammi. Kasiino on oma pindalalt Eesti kohta väga suur ning seal on rikkalik mängude valik. Seal on peaaegu sada mänguautomaati tuntud tegijatelt nagu Bolly, Novomatic ja Aristocrat. Tootjate nimekiri on tegelikult pikem. Lauamängude laudasid on kokku neliteist. Mängude hulka kuuluvad rulett, erinevad pokkerid ja baccarat. Kasiinos korraldatakse ka rahvusvahelisi ning iganädalasi pokkeriturniire. Kasutatakse mitmetasandilisi peavõidu süsteeme: Fort Knox, Lightning jackpot, Bally MultiDeluxe, Bally scattered strike ja Mystery Jackpot. Kui külastaja soovib mängimisest pisut puhata, saab ta selleks minna stiilsesse ja mugavasse puhkesaali. Olgugi et suitsetamine on kahjulik tegevus, on mõeldud ka suitsetajate peale – nimelt on lisatud mänguautomaate ka suitsuruumi.

Hotellis on pisut rohkem kui kakssada tuba ning umbes kaheksandik neist on sviidid. Kõige uhkem sviit, Presidendi sviit, on oma ruumalalt lausa 180ne ruutmeetrine. Sviit sisaldab söögiruumi, kus on kohti kuni kümnele külalisele, kontorituba, riietumistuba ning mullivanni. Kõige kõrgemal korrusel asub äriklassi puhkesaal. Igas toas on olemas tasuta wifi, televiisor, suur vannituba ja kohvimasin.

Kokkuvõtteks – kasiino hotellide näol on tegemist äärmiselt põneva, kui mitte isegi öelda geniaalse lahendusega. Ühte hoonesse on suudetud ära mahutada kõik vajalik, mida ühel hotellikülastajal vaja võiks minna. Ehk siis külastajale võimaldatakse ööbimiskohta, toitlustamist, meelelahutust ning terviseteenused.

Kasiino hotell Tallinnas