Olümpia hotell

Radisson Blu Hotel Olümpia pakub arvestades oma asukohta Tallinnas suhteliselt okei hinnaga hotellitube. Vanalinn on kõigest kilomeetri kaugusel ning ka bussijaam ning lennujaam jäävad kõigest kivi viske kaugusele. Ning kuna tegemist on 4-tärni hotelliga, siis näeb see ka seest väga kena välja.

Enese sisse kirjutamine käib kiiresti ning registratuuris töötav personal on väga professionaalne. Kuna pakutavaid tubasid on palju erinevaid, siis kirjeldame siin nende standardtuba. Standardne tuba on hotelli kohta üllatavalt suur. Hotellitoad näevad väga puhtad välja. Tubades on olemas õhukonditsioneer, mis on eriti suureks abiks suvel, kui temperatuur võib Eesti kohta päris kõrgeks tõusta. Siis on hea, kui saab vastavalt enda soovile tuba jahedamaks teha.

Tegemist on kõrge hotelliga ning seega sõltub võimalik müratase paljustki korrusest, kuid seni kogetu põhjal on sealsed ruumid väljast tuleva müra eest väga hästi kaitstud. Sama kehtib ka hotellitubade kohta. Mööda koridori jalutades pole praktiliselt mingit müra kuulda.

Hotellituba on varustatud kaasaegse ning heas seisus mööbliga. Toas on olemas šeif, kuhu saab muretult oma väärisesemed panna. Samuti on toas ka väike minibaar. Muidugi on toas olemas ka Wifi, mis on ilmselt tänapäeval juba standardiks saanud. Mis aga ehk nii standardsena ei pruugi tunduda, on toas olev triikimislaud ja triikraud. Ei pea muretsema, et restorani, ooperiteatrisse, ärikohtumisele või kuhu iganes kortsus särgiga minema peab.

Hotellis on olemas nii restoran kui ka baar. Hommikul pakutav hommikusöök on väga hea ning see ei anna nurisemiseks mingisugust põhjust. Lisaks on hotellis ka treeningsaal ja ilusalongid.

Meelelahutust saab minna otsima hotellis olevasse kasiinosse. Kasiino sisaldab suurel hulgal erinevaid slotte. Vali välja huvipakkuv mänguautomaat ning naudi oma meeldivat külastust. Kasiinos saab ka valuutat vahetada. Nagu online kasiinode puhulgi, peab ka siin sisse pääsemiseks olema vähemalt 21-aastane. Eestis on siseruumides suitsetamine juba aastaid keelatud olnud ning selleks tuleb minna kas õue või vastavasse suitsuruumi. Selles kasiinos on suitsetajatele muidugi oma suitsuruum olemas, kuid seal on olemas ka täiesti arvestatav mänguautomaatide valik. Just nimelt, suitsu tehes saab samal ajal ka mänguautomaadiga mõned kiiremad mängud teha. Tahan proovida mängida online? Paf kasiino on suurepärane valik suure tutvustusi.

Olümpia hotell

Mänguautomaadi tagant saab minna spordibaari. Spordibaar on avatud ööpäevaringselt ning seal saab mõnusalt spordiennustusi teha. Baaris on päris head hinnad. Spordibaari pääsemiseks peab olema vähemalt 18-aastane.

Olümpia hotell on kahtlemata üks tuntumaid Eesti hotelle. Endale tuba kinni pannes võib kindel olla, et saad endale puhta ja viisaka toa. Hotellil on suurepärane asukoht. Hotellis on olemas restoran ja baar. Samuti saab ennast spordibaaris või kasiinos lõbustada. Kasiinos on muljetavaldav slottide valik, kust iga külastaja endale soovi korral midagi leiab. Trennihimulised külastajad saavad kasutada hotellis olevat treeningsaali.