Tere Salzburg.ee

Tere Salzburg.ee!

Siin saab lugeda hotell Eestis. See on põnev uute ja vanade hotellis. Mõned enam ei eksisteeri, samas kui teised lähevad suured. Täna kirjutan natuke lühike Hotel Salzburg oli hotell Pärnu. Siin olid mõned oma tuba, rastauranger ja konverentsiruumi.

Hotellid Eestis

Restoran – Hotell Salzburg

2006 aasta kevadel avatud ´´Piano´´ restoran mahutab istuma üle 300 inimese ning siia tullakse lisaks hotellikülastajatele ka Tallinnast sageli niisama lõunat sööma. Vastvalminud restoranikompleksi kuulub veel peatselt avatav 50 kohaline jahistiilis kaminasaal ning väliterrass 40 inimesele.

Konverentsikeskus

Avarate parkimisvõimalustega Salzburg´i kompleksis 2001. aastal valminud konverentsikeskus koosneb kolmest suurest ruumist – Mozart, Strauss ja Haydn ning mis peaks rahuldama kõikvõimalike koolituste, ajurünnakute ja nõupidamiste vajadused. Nendega lähemalt tutvumiseks klikkige kõrval menüül.

Kõikides saalides on võimalik kasutada enamlevinud konverentsitehnikat, samuti on neis interneti püsiühendus. Lisaks ruumidele pakume kohvipause, toitlustamist ning soovi korral ka majutust. Salzburg´i juures on piisav hulk tasuta parkimiskohti.

Hinnad on meil mõistagi paindlikud. Tellimused ja soodustused püsiklientidele.

Saal Mozart

Saal Mozart 136 m²
Teatristiilis 144 inimest
Seminaristiilis 70 inimest
Diplomaadistiilis 52 inimest

Saalist Mozart avanevad uksed otse õue (ukse kõrgus 2,5 m ja laius 2,05 m). Saali kõrgus on 2,7 m. Põrand on kaetud vastupidava PVC-kattega ja seetõttu on sinna võimalik paigutada masinaid, seadmeid jt. transpordivahendeid.

Saal Strauss

Saal Strauss 60 m²
Teatristiilis 56 inimest
Seminaristiilis 35 inimest
Diplomaadistiilis 32 inimest

Saal Strauss sobib keskmist sorti koolituste, nõupidamiste, konverentside ja seminaride läbiviimiseks.

Karavan – Hotell Salzburg

Suvisel ajal pakuvad peavarju ja meelelahutust laste mänguväljak ja kiiged.

Hotell Salzburgis asub Eesti üks vähestest karavaniparklatest, mis mahutab kuni 50 karavani ning milles on ka elektri ning vee kasutamise võimalus.

Uudised

Peatselt saab Hotell Salzburgi saun täiesti uue väljanägemise. Ruum saab lisa avarust koos basseini, uue mullivanni ja saunaga. Seoses sellega on saun ajutiselt suletud. Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast.