Välismaised hotellid

Praegu soovitatakse reisida Kuubale. Oli ju see saareriik pikki asstaid ülejäänud maailmast ära lõigatud ja sinna pääsemine üliraske. Eks rohkem ihatigi sealt ära, kui sinna. Praegu on Kuubale reisimine ülisoodne. Kui vahepeal soojendati teadlikult Ameerika- Kuuba suhteid, siis praegune president on taas pidurit tõmmanud, ning piiranud ameeriklaste Kuubale reisimist. Sealsed hotellid aga nutavad turistide järele ning seega on ka hinnad väga soodsad. Samuti on võimalik leida soodsaid lennukipileteid.
Kui Kuuba liig tundub, võiks reisida Kanadasse Vancouveri saarele. Nimelt oleks võimalik ööbida omanäolises hotellis, kus külastajad paigutatakse puudel asuvatesse onnidesse. Hotelli moodustab neli onni, mis kõik on kerakujulised ja kolmemeetrise läbimõõduga. Onnid on kinnitatud trossidega puudele ning neis on kõik hotellitoale iseloomulik olemas. Kõige pisemas onnis saab kaks inimest ööbida vaid saja viiekümne euro eest.

Kui juba reisile minna ja hotellis ööbida, võiks silmas pidada, mille pealt hotellid armastavad kokku hoida. Näiteks ei pestavat korralikult hotellitubades olevaid klaase. Need loputatakse vaid korra külma veega üle. Ka padjapüürid „unustavad“ hotelliteenijad vahetada. Seda siiski vaid juhul, kui patja pole kasutatud. Selline käitumine pikendavat aga padjapüüride eluiga. Kuna madratsite vahetamine on väga kulukas, vahetatakse hotellides välja vaid madratsikatted. Kuna palgad hotellide toateenindajatele on madalad, väldivad töötajad haiguspäevade väljavõtmist. See aga tähendab, et levida võivad nakkushaigused. Paljudes hotellides toimub prostitutsioon ning need on kohad, kus on väga lihtne tegeleda inimkaubandusega. Hotellis on soovitav kanda susse. Kuna vaipade sügavpuhastus on väga kallis ja seda ei võeta sageli hotellides ette, külastajad on aga väga erinevad, siis on mõistlik enda tervise eest ise seista. Today.com andmetel ei puhastata ka hotellides telefone ega telekapulte. Hotellid olevat ka enesetapjate magnetid, nendest lugudest aga vaikitakse.

Selleks, et vältida kõike eelpoolmainitut, võiks külastada üht allpoolnimetatud hotellidest. J House Greenwichi hotell Connecticutis hiilgab oma vannitubade ja tualettruumidega. Näiteks saab selle hotelli vannis kergesti vaadata oma lemmikfilmi ning tualetipotid on elektriliselt soojendatava istme ja õhupuhastajaga. Yotel New Yorgis pakub aga motoriseeritud voodit ning kõrgtehnoloogilisi kliimaseadmeid. Samuti asub hotellis robot, kes mittevajalikud esemes seifi paigutab. Singapuris asuv M Social hotell on aga asendanud toateenijad robotitega, mis külastajatele kõik vajaliku kätte viivad. Kõrgtehnoloogilisi hotelle on Euroopaski. Näiteks Amsterdamis asuv City Club on varustanud toad WiFi-ühenduse, suurepärase heli- ja valgussüsteemiga, mida iga külastaja saab kohandada äpi abil. Tubadesse sisenemiseks on võtme asemel aga elektrooniline käepael. Inglismaal asuvas Eccleston Square’i hotellis on aga kinoekraani suurused televiisorid ja igas numbritoas oma iPad. Samuti saavad külastajad kogu hotellis viibimise ajaks enda käsutusse nutitelefoni. Henn-na hotell Tokios on samuti osa oma töötajatest asendanud robotitega. Robotid töötavad nii hotelli vastuvõtus kui täidavad ka pakikandjate ülesannet. Seega saab tänapäeval igaüks valida enda maitsega kõige paremini sobiva majutusasutuse.